First Lift - Nici PDO

PDO First Lift zapewnia odmłodzenie skóry bez chirurgicznych rozwiązań.

Skuteczność, wszechstronność, bezpieczeństwo

Obecnie można już w prosty, bezbolesny i bezinwazyjny sposób zatrzymać proces starzenia się skóry. Pojawienie się na polskim rynku wchłanialnych nici PDO First Lift to wydarzenie, które otwiera nowy rozdział w medycynie estetycznej.

Nici PDO First Lift stworzone są substancji PDO (polidioksonan) która jest samorozpuszczalna. PDO to silne syntetyczne włókno, składające się z jednego (monofilament) lub dwóch włókien (polifilament), po określonym czasie rozpuszczają się one pod skórą. Nici liftingujące są w pełni bezpieczne i są wchłaniane przez nasz organizm. Z przeprowadzanych badań wynika że PDO stymuluje produkcje nowego kolagenu – białka odpowiadającego za jędrność oraz elastyczność skóry. Stymulacja fibroblastów pobudza z kolei syntezę elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość skóry. Działanie nici liftungujących sprzyja również syntezie naturalnego kwasu hialuronowego odpowiadającego za młody wygląd skóry.

medycyna estetyczna szczecin

Największą zaletą nici PDO First Lift to możliwość zastosowania ich na obszarze całego ciała. Głównie wskazane jest stosowanie nici First Lift w następujących przypadkach:
• na twarzy: lifting czoła, opadające i pomarszczone policzki, pionowe i poziome zmarszczki na czole, opadające brwi. Podwójny podbródek, dolna powieka, tzw. zmarszczki palacza, korekta owalu twarzy-wyszczuplenie, fałd podbródkowy

Po zastosowaniu nici liftingujących PDO First Lift pierwszych efektów możemy się spodziewać już po 3-4 tygodniach, do momentu utrzymania się nici w naszej skórze efekt jest stały.

Po zastosowaniu nici liftungujących PDO First Lift osiągniemy:
• poprawę jędrności i wizerunku naszej skóry
• korekcję zmarszczek i zmniejszenie porów
• poprawa kolorystyki skóry
• drobny lifting skóry na obszarze ciała i twarzy
• dzięki PDO First Lift nie ma obawy o jakiekolwiek efekty uboczne oraz czas regeneracji.