First Lift - Nici PDO

PDO First Lift - odmłodzona skóra bez skalpela i operacji.

Cechy charakterystyczne tego zabiegu to: skuteczność, wszechstronność, bezpieczeństwo

Obecnie można już w prosty, bezbolesny i bezinwazyjny sposób spowolnić proces starzenia się skóry. Pojawienie się na polskim rynku wchłanialnych nici PDO First Lift to wydarzenie, które otwiera nowy rozdział w medycynie estetycznej.

Nici PDO First Lift wykonane są z rozpuszczalnej substancji PDO (polidioksonan). PDO jest silnym syntetycznym włóknem, składającym się z jednego (monofilament), dwóch lub więcej skręconych włókien (polifilament), które w określonym czasie rozpuszczają się w tkance. Nici są w pełni bezpieczne i wchłaniane przez organizm (od 6 m-ca od implantacji). Na podstawie badań klinicznych stwierdzono, że PDO stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny – białek odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Działanie PDO poprawia również syntezę naturalnego kwasu hialuronowego niezbędnego do lepszego nawilżenia skóry.

medycyna estetyczna szczecin

Jedną z najważniejszych zalet nici PDO First Lift jest możliwość ich zastosowania praktycznie na całym ciele. Główne wskazania do zastosowania metody nici First Lift to:
• wiotkość skóry i zmarszczki

Po wprowadzeniu nici PDO First Lift w skórę, pierwszy efekt poprawy wyglądu uzyskujemy już po 4-8 tygodniach i trwa on przez cały okres utrzymania się nici w organizmie, a ewentualne zaczerwienia i nieduże siniaki znikają już po kilku dniach.

Efekty końcowe zastosowania nici PDO First Lift to:
• wyraźne odmłodzenie i ujędrnienie skóry w każdej okolicy
• wygładzenie zmarszczek na twarzy
• lifting wiotkich powiek dolnych
• poprawa wyglądu zmarszczek palacza
• poprawa wyglądu rozstępów i blizn zanikowych