Linerase

LINERASE to III generacja atelokolagenu, dzięki któremu dermatologia estetyczna otworzyła nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek. LINERASE jest innowacyjną terapią dostępną w Polsce od czerwca 2015 roku. Jest to procedura medyczna wykonywana wyłącznie przez lekarza. Terapia regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej utraconą sprężystość i jędrność.

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra coraz bardziej wiotka. W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności i jędrności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu i elastyny, zmniejsza się ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie twarzy stają się słabsze. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku Dzięki medycynie estetycznej możemy zapobiec zmarszczką skóry i utracie jędrności, a wszystko to poprzez uzupełnienie niedoborów kolagenowych.

medycyna estetyczna szczecin

Nowej generacji atelokolagen LINERASE to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej. Jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem do podawania śródskórnego, zarejestrowanym jako wyrób medyczny. Terapia nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Procedura zabiegu jest małoinwazyjna, dzięki czemu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. LINERASE to najnowsze narzędzie w rękach lekarzy medycyny estetycznej, przeznaczone do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. LINERASE stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, co przyczynia się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Linerase?
Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przypomina klasyczną mezoterapię. Preparat jest podawany metodą iniekcji, głębiej, niż w przypadku mezoterapii. Preparat można podać na skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i nieznacznie obrzęknięta. Przy skórze skłonnej do zasinień mogą się pojawić niewielkie ślady po wkłuciach, które znikają w ciągu kilku dni. Pacjent może niemal natychmiast powrócić do codziennych aktywności.

Efekty działania Linerase:
Po zabiegu skóra, staje się bardziej napięta i wygładzona, grubsza przy dotyku. Linerase można stosować profilaktycznie już po 30 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowując i regenerując skórę przywraca jej naturalne piękno skóry.

Wskazania do zabiegu z użyciem Linerase:
· Oznaki starzenia się skóry – wygładzanie zmarszczek
· Wiotkość
· Brak elastyczności i jędrności skóry
· Blizny zanikowe i rozstępy

Przeciwskazania do zabiegu z użyciem Linerase:
• ciąża, okres karmienia piersią
• choroby autoimmunologiczne
• cukrzyca
• tendencje do powstawania bliznowców
• aktywne zakażenia okolicy zabiegu
• choroba nowotworowa