VI PEEL, PERFECT PEEL - "peeling gwiazd"

medycyna estetyczna szczecin

To nowoczesne i unikatowe peelingi powstałe w USA i cieszące się dużą popularnością wśród gwiazd Hollywood. Działają zdecydowanie mocniej niż klasyczne peelingi lekarskie. Swoją wyjątkowość zawdzięczają niewielkiej zawartości fenolu, przez co działają dość głęboko, złuszczając grubą warstwę naskórka i pobudzając skórę właściwą do produkcji włókien kolagenowych. To nie tylko peelingi, ale także terapie stymulujące skórę, leczące trądzik pospolity i przebarwienia.

Peelingi gwiazd można stosować przez cały rok, przy czym w okresie nasłonecznienia trzeba pamiętać o wysokich filtrach przeciwsłonecznych.

Twarz wraz z powiekami, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, plecy to obszary, gdzie można je zastosować. Są bezpieczne dla każdego fototypu skóry, czyli dla każdej cery. Teraz peeling doceniany przez celebrytów możesz wykonać w Szczecinie.

Jak wygląda zabieg :

Lekarz nakłada na skórę żółtawo-brunatny roztwór, z tym pacjent opuszcza gabinet i zmywa preparat w domu po 6-8 godzinach, następnie pielęgnuje skórę wg zaleceń. Złuszczanie skóry, najczęściej grubopłatowe, zaczyna się w 2-3 dobie, a kończy ok. 6-7 dnia.

Peeling - efekty po zabiegu :

  • wygładzenie powierzchni skóry
  • poprawa wyglądu skóry : wzrost jędrności, elastyczności i grubości
  • zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów i innych płytkich przebarwień - poprawa kolorytu
  • redukcja drobnych zmarszczek
  • usunięcie symptomów trądziku i delikatna redukcja blizn potrądzikowych
  • zmniejszenie widoczności porów skórnych