Linerase

Dostępna jest już III generacja atelokolagenu LINERASE, zapewnia on nowe możliwości w odbudowie uszkodzonych tkanek. LINERASE dostępny jest oficjalnie w Polsce od czerwca 2015 roku. Po zabiegu skóra odzyskuje dawną sprężystość i swój dawny blask.

Dzięki kolagenowi skora jest jędrna i sprężysta jak za młodych lat. Na naszą niekorzyść z czasem i wiekiem ilość kolagenu spada przez co skóra traci swoje dawne właściwości. Dzięki medycynie estetycznej możemy zapobiec zmarszczką skóry i utracie jędrności, a wszystko to poprzez uzupełnienie niedoborów kolagenowych.

medycyna estetyczna szczecin

Na czym polega zabieg z wykorzystaniem LINERASE ?
Podczas zabiegu stosowane jest miejscowe znieczulenie. Preparat wprowadzany jest metodą iniekcyjną, jednak przy bardzo małej intensywności nakłuć przez co jest niezwykle komfortowy. Preparat można podać na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Miejsca leczone bezpośrednio po zabiegu mogą być nieznacznie zaczerwienione. Pacjent może od razu powrócić do codziennego funkcjonowania bez konieczności rekonwalescencji.

Jakie są efekty po LINERASE ?
Skóra zyskuje na elastyczności i jędrności. LINERASE regeneruje skórę na twarzy, dłoniach, dekolcie, szyi i całym ciele dzięki rekonstrukcji tkanki łącznej skóry.