MEDESTETIC CLINIC

Medycyna estetyczna podnosi jakość życia osób zdrowych. Specjalizujący się w tej dyscyplinie lekarze przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, rekonstruują zmiany w jej obrębie, które powstały na skutek upływu czasu oraz poprawiają niewielkie defekty kosmetyczne (blizny, przebarwienia, pieprzyki, rozszerzone naczynka) negatywnie wpływające na samoocenę. W szerokim zakresie dbają oni o kondycję skóry, zapewniając pacjentom atrakcyjny wygląd fizyczny. Nie da się cofnąć czasu, ale można zminimalizować jego oznaki na naszej skórze – nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się, wiotczeje, robi się sucha i szorstka, pogłębiają się bruzdy, pojawiają się zmarszczki. Na ciele widoczna staje się "skórka pomarańczowa", czyli cellulit i rozstępy. Na szczęście te procesy można spowolnić lub odwrócić, i tym właśnie zajmuje się medycyna estetyczna – pomaga nam oprzeć się upływowi czasu, zachować piękny i młody wygląd oraz dobre samopoczucie. Medycyna estetyczna to nasza pasja. W MEDESTETIC-CLINIC Medycyna Estetyczna możesz zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, uporać się z nadpotliwością, odmłodzić się dzięki zastosowaniu takich zabiegów, jak botoks, mezoterapia, lipoliza, powiększanie i modelowanie ust, nici liftingujące, czy usuwanie zmarszczek i wiele innych. Gabinet Medycyny Estetycznej MEDESTETIC-CLINIC to ekskluzywne miejsce, w którym oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych, podkreślających naturalne piękno. Zajmujemy się także leczeniem otyłości, współpracujemy z dietetykiem i psychoterapeutą.

medycyna estetyczna szczecin

14 stycznia 2011 Gabinet MEDESTETIC otrzymał certyfikację Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Zapewniamy komfort i przyjazną atmosferę. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Zapewniamy pełną dyskrecję. Gabinet MEDESTETIC to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie pełen profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje personelu zapewniają bardzo dobre efekty wykonywanych zabiegów. Cechą wyróżniającą nasz gabinet jest nieustanne kształcenie dające możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć medycyny estetycznej. Pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości światowych marek,. Na co dzień zajmujemy się problemami estetycznymi skóry oraz szeroko pojętą profilaktyką przeciwstarzeniową. Proponujemy Państwu pełną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, podologii, leczenia otyłości.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego gabinetu medycyny estetycznej, która obejmuje najnowsze trendy aktualne na rynku.

Serdecznie zapraszam Lek.med.Violetta Grącka-Chrzanowska
• absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
• absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej, nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej UIME
• certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
• praca dyplomowa

ZDJĘCIA GABINETU

medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna