MEDESTETIC

Dzięki zabiegom w naszym gabinecie i możliwości jakie oferuje medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach, jesteśmy w stanie podnieść komfort oraz jakość życia. Nasi lekarze specjalizują się w przeciwdziałaniu lub ograniczeniu procesów starzenia się skóry, rekonstrukcją powstałych zmian powstałych wraz z upływem czasu. Ponadto jesteśmy w stanie poprawić drobne defekty kosmetyczne takie jak przebarwienia, pieprzyki, blizny, rozszerzone naczynka itp. Medestetic sprawi że poczują się Państwo na nowo młodzi oraz atrakcyjni fizycznie. Nie jesteśmy w stanie cofnąć czasu, ale na pewno ograniczymy i znacząco poprawimy wygląd skóry nie tylko na twarzy. Wraz z procesem starzenia nasza skóra zaczyna wiotczeć oraz staje się szorstka w dotyku. Po jakimś czasie można zauważyć występowanie cellulitu. Można zredukować lub odwrócić te procesy, i właśnie na tym polega działanie medycyn estetycznej w Medestetic. Ograniczą Państwo niekorzystny dla nas upływ czasu zapewniając tym samym piękny wygląd i fantastyczne samopoczucie. Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu na wstępną konsulatacje. W MEDESTETIC Medycyna Estetyczna możesz zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, uporać się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić się dzięki zastosowaniu takich zabiegów, jak botoks, mezoterapia, lipoliza, powiększanie i modelowanie ust, nici liftingujące, czy usuwanie zmarszczek. MEDESTETIC Gabinet Medycyny Estetycznej to najwyższej jakości klinika, w której znajdą Państwo dużą liczbę zabiegów oraz rozwiązań estetycznych podkreślających naturalne piękno a jednocześnie gwarantujemy konkurencyjny i atrakcyjny pakiet cenowy.

medycyna estetyczna szczecin

Gabinet MEDESTETIC mieści się w spokojnej dzielnicy Szczecina, Gumieńce. Dysponujemy gabinetem lekarskim zabiegowym, gabinetem kosmetologicznym, gabinetem przygotowującym do zabiegów oraz pokojem wypoczynkowym, w którym można odpocząć po zabiegu. 14 stycznia 2011 Gabinet MEDESTETIC otrzymał certyfikację Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Zapewniamy komfort i przyjazną atmosferę. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i z największym profesjonalizmem. Zapewnamy pełną dyskrecję. Gabinet MEDESTETIC to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie pełen profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje lekarzy zapewniają spektakularne efekty wykonywanych zabiegów, a cechą wyróżniającą nasz gabinet jest nieustanne kształcenie dające możliwość stosowania najnowocześniejszych osiągnięć medycyny estetycznej. Pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości światowych marek stosowanych w medycynie estetycznej. Na co dzień zajmujemy się problemami estetycznymi skóry oraz szeroko pojętą profilaktyką przeciwstarzeniową. Proponujemy Państwu szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz podologii.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego gabinetu z zakresu medycyny estetycznej, która obejmuje najnowsze trendy aktualne na rynku.

Serdecznie zapraszam Lek.med.Violetta Grącka-Chrzanowska
• absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
• absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej, nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej UIME
• certyfikowany lekarz medycyny estetycznej