MEDESTETIC CLINIC

medycyna estetyczna szczecin

Medycyna estetyczna podnosi jakość życia osób zdrowych. Specjalizujący się w tej dziedzinie lekarze przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, rekonstruują zmiany w jej obrębie, które powstały na skutek upływu czasu oraz poprawiają niewielkie defekty kosmetyczne, negatywnie działające na samoocenę. W szerokim zakresie dbają o kondycję skóry, zapewniając pacjentom atrakcyjny wygląd fizyczny i dobrostan psychiczny. Nie da się cofnąć czasu, ale można zminimalizować jego oznaki na naszej skórze – nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Wraz z wiekiem nasza skóra starzejąc się, wiotczeje, robi się sucha, pogłębiają się bruzdy, pojawiają się zmarszczki. Na ciele widoczna staje się „skórka pomarańczowa” czyli cellulit. Te procesy można spowolnić lub odwrócić, i tym właśnie zajmuje się medycyna estetyczna – pomaga nam oprzeć się upływowi czasu, zachować piękny i młody wygląd oraz dobre samopoczucie.

W MEDESTETIC CLINIC możesz zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, uporać się z nadpotliwością, odmłodzić się dzięki zastosowaniu takich zabiegów jak :

 • botoks i wypełnianie bruzd
 • mezoterapia
 • powiększanie ust
 • nici liftingujące
 • usuwanie zmarszczek i wiele innych

Gabinet Medycyny Estetycznej MEDESTETIC CLINIC to ekskluzywne miejsce, w którym oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów i rozwiązań estetycznych, podkreślających naturalne piękno.

Zajmujemy się także leczeniem otyłości i migreny przewlekłej. Prowadzimy terapie regeneracyjne osoczowe i z komórek macierzystych. Zapewniamy komfort, przyjazną atmosferę i pełną dyskrecję. Każdy pacjent traktowany jest u nas indywidualnie.

MEDESTETIC CLINIC to wyjątkowy gabinet dla osób, które cenią sobie pełen profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje personelu, zapewniają bardzo dobre efekty wykonanych zabiegów. Dokształcanie daje możliwość wdrażania najnowocześniejszych osiągnięć medycyny estetycznej. Pracujemy wyłącznie na produktach światowych marek najwyższej jakości. Medycyna estetyczna to nasza pasja. Przekonaj się o tym, odwiedzając naszą klinikę w Szczecinie.

Dnia 14 stycznia 2011 roku MEDESTETIC CLINIC otrzymał certyfikację Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Lek.med. Violetta Grącka - Chrzanowska

 • Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie - specjalista medycyny rodzinnej
 • Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej, nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej UIME
 • Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej - praca dyplomowa pt. "Nadmierne opalanie się jako zachowanie ryzykowne prowadzące do tanoreksji i raka skóry"
 • Członkini Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
 • Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

ZDJĘCIA GABINETU

medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna medycyna estetyczna